wtorek, 12 maja 2020

Rzepak znów na Pogórzach!

Takiego wysypu rzepaku w okolicy nie było od kilku lat. W dodatku na świetnych widokowo wzgórzach. Nie dało się, więc tego nie wykorzystać.




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz